Naturalny kolagen

NATURALNY KOLAGEN

Związek wytwarzany jest w trakcie PROCESU HYDROLIZY ENZYMATYCZNEJ i zachowuje swoją naturalną strukturę. Dlatego nasz organizm może go tym skuteczniej przyswoić. Dodatkowo jest też hipoalergiczny. . Działanie czystego kolagenu wzmacnia w nim dodatkowo witamina C i wyciąg z dzikiej róży. Zadaniem preparatu jest odbudowanie skóry od wewnątrz, aby zapobiec efektom jej starzenia.
W 1999 roku opublikowano wyniki badań przeprowadzonych z użyciem kolagenu rybiego oznakowanego izotopem 14C. W ciągu 12 godzin aż 95% podanego hydrolizatu zostało wchłonięte przez przewód pokarmowy.
Oczywiście skuteczny, sprawdzony i bezpieczny. Taki właśnie jest czysty kolagen. Dostępne na rynku produkty kolagenowe posiadają w swoim składzie dużą ilość konserwantów oraz niewielkie, śladowe ilości kolagenu. Kosmetyki wzbogacone o kolagen dają jedynie krótkotrwały efekt nawilżenia skóry, ponieważ nie są w stanie wniknąć do warstwy skóry właściwej. Jedynie czysty kolagen w postaci proszku- czyli w 100% peptydy rybie skutecznie odbudowują włókna kolagenowe oraz regenerują tkankę chrzęstno- stawowo, za pomocą wewnętrznej kuracji. Kolagen w postaci proszku jest naturalny, posiada pozytywną opinię farmaceutyczną i fizjoterapeutyczną.

Więcej na ZaraPharm.com

COLLAGEN MARINE BEAUTY SPA w swoim składzie zawiera najwyższej jakości francuski kolagen Collactive, który zapewni nam efekt promienistej cery, odżywionej od wewnątrz skóry i prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. COLLAGEN MARINE BEAUTY SPA to doskonały sposób na jędrną skórę. Nie tylko niweluje zmarszczki koło oczu tzw. ,, kurze łapki”, ale również wspomaga zapobieganie w powstawaniu nowych zmarszczek oraz nawilża skórę od wewnątrz.

Collactive™ nie ma efektów ubocznych. Jest bezpieczny i 100% naturalny.

Badania przeprowadzone we Francji, których celem była ocena efektów produktów opartych na kolagenie i peptydów elastyny: Collactive™, udokumentowały działanie i skuteczność suplementu.

Więcej na ZaraPharm.com

Wysokiej jakości suplement diety COLLAGEN MARINE AMINO PREMIUM zawiera w swoim składzie skoncentrowany hydrolizat białka rybiego Protein M+™, ekstrakt z aceroli, wyciąg z pokrzywy oraz aminokwasy lewoskrętne.

W trosce o regenerację i prawidłowe funkcjonowanie stawów. Zapewnia elastyczność ścięgien, wspomaga regenerację chrząstki i więzadeł tkanek zmniejszając tarcie ruchomych powierzchni. Zmniejsza ryzyko zachorowania na zapalenie stawów, łagodząc przy tym ból w stawach.

Więcej na ZaraPharm.com

Działanie wysokiej jakości kolagenu MARINE PEPTIDES ANTYSTRES skupia się przede wszystkim na zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia. Ekstrakt z białka rybiego Protizen™, aceroli oraz wyciąg z kory magnolii lekarskiej ma za zadanie działać przede wszystkim uspokajająco.

MARINE PEPTIDES ANTYSTRES należy do suplementów nootropowych – poprawiających motywację do pracy dla mózgu oraz rozwój kreatywności!

Więcej na ZaraPharm.com

Im wyższy indeks glikemiczny (IG) zjadanych produktów tym wyższy jest poziom cukru we krwi. Wysokie IG zwiększa wytwarzanie insuliny w organizmie. Przy produktach o wysokim IG poziom cukru we krwi szybko rośnie, ale potem poziom gwałtownie spada. W efekcie poziom cukru spada poniżej wyjściowego, co powoduje wilcze uczucie głodu.

MARINE PEPTIDES PROTEIN IG REDUCE to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie między innymi hydrolizat białka rybiego – NutriPeptin™ oraz ekstrakty z nasion mango afrykańskiego, aceroli i kozieradki pospolitej. MARINE PEPTIDES PROTEIN IG REDUCE dzięki zawartości ekstraktu z nasion kozieradki pozytywnie wpływa na metabolizm glukozy we krwi.

Więcej na ZaraPharm.com